"תור הזהב" של נכסים אינטרנטיים – לצאת מהמטריקס

 

למי זה מתאים? או מה מאפיין את האנשים שמגיעים אלי, לכאן ?

  1. ראשית זה מתאים לכל אחד, כל אחד יכול לעשות את השינוי אבל רבים פשוט לא מודעים לכך שהם צריכים שינוי וממשיכים לחיות כמו שהם ולהתנהל "במחשבה של עניים"

  2. מה שמאפיין את האנשים שמגיעים אלי ולכאן זה בדיוק ההכרה בבעיה שמשהו לא בסדר בהתנהלות, באורך החיים שלהם או פשוט רוצים לדאוג לעתיד שלהם ושל משפחתם.

דוגמא ראשונה טיפוסית (אלה שפשוט לא מודעים שיש גם דרך אחרת): הרבה אנשים נמצאים בנקודות כאלה ואחרות בחייהם שרודפים אחרי שיגרת החיים של עבודה –> בית –> עבודה –> בית וחוזר חלילה ברוב המקרים האנשים אינם מרוצים מהעבודה שלהם בדרגות כאלה ואחרות, עם זה מבחינת שכר,תנאים,שעות עבודה אינסופיות, משכנתא לוחצת, אם יש ילדים אז גם צריך לדאוג לאוכל,בגדים,לימודים,חשמל,מים ארנונה ועוד המון דברים נוספים כך שבסוף החודש במקרה הטוב לא נשאר להם כלום מהמשכורת ובמקרה הגרוע יותר המשכורת כבר באמצע החודש נעלמה והם נכנסים למינוס יותר ויותר גדול לוקחים הלוואה אחת לכסות את המינוס ומשלמים עוד ריביות ולוקחים גם שניה ושלישית, מחליטים שאם נעבוד קשה יותר נרוויח יותר אז עובדים שעות נוספות במטרה להתקדם ולקבל העלאת משכורת. כשזאת מגיעה מעלים ברמת החיים והמינוס הולך וגדל עקב ההתנהלות הכלכלית. שלב ראשון במחשבה היא "טוב נתחיל לקצץ בהוצאות", למחשבה זאת אני קורא"מחשבה של עניים". אני יודע, הייתי שם, עברתי את כל התהליך הזה. הייתי תקוע במרוץ העכברים האין סופי הזה ולא ידעתי איך יוצאים ממנו.

דוגמא שניה (אלה שמודעים אבל לא יודעים איך): אנשים שיודעים להתנהל נכון אבל רוצים יותר, שואפים להכנסות נוספות עדיף פאסיביות שיוכלו לתת להם בטחון כלכלי לעתיד, אלה אנשים שמודעים שיש בעיה ורוצים להגדיל את ההכנסות שלהם וכמובן את הנכסים שלהם, חלקם הגיע לתובנה הזאת בגיל יחסית צעיר, חלקם הבין שחייבים לבצע שינוי כיוון בחייהם עקב גילם, תוך ידיעה שמצבם הפיננסי אינו מובטח עקב השחיקה הפנסיונית.

דוגמא שלישית: אנשים שרוצים לעשות שינוי בעבודתם ולהתחיל דרך חדשה של עצמאות כלכלית כמובן מומלץ לעשות כל דבר בצורה מבוקרת ולא לעזוב עבודה לפני שיש כבר נכסים שמניבים משכורת לפחות כמו מה שהייתם מרוויחים עם פוטנציאל ברור וודאי שהנכסים האלה הם יציבים וגדלים.

למי זה לא מתאים: לכאלה שמחפשים התעשרות מהירה בלי מאמץ באפס עבודה. אם אתם כאלה אז דרכנו יפרדו כעת, אין לכם מה לחפש אצלי באתר מצטער.

אם החלטתם להישאר אתם מוזמנים לצפות בסרטון המבוא הזה שיסביר לכם למה התכוונתי: